بیش از 52% ورودی سایت پربرگ از گوگل می باشد

 واژه گوگل که به معنی «یک عدد یک و صد صفر جلوی آن» است که نوعی شعار و در واقع مقصود موضوع است. بدین معنی که گوگل قصد دارد تا سرویس‌ها، اهداف و اطلاع‌رسانی و اطلاعات خود را تا آن مقدار در وب در جهان گسترش دهد. گوگل به طور تخمینی دارای بیش از یک میلیون سرور در سراسر جهان است، و روزانه برروی بیش از یک میلیارد درخواست جستجو، و حدود ۲۴ پتابایت داده تولید شده توسط کاربران پردازش انجام می‌دهد.

پربرگ در گوگل

گوگل در ایران یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین موتور های جستجو بوده و روزانه میلیونها کاربر از نتایج آن در حوزه وب بهره مند می شوند.با توجه به نحوه عملکرد این موتور جستجو و رشد روز افزون استفاده از دنیای بی کران اینترنت و نیاز به نتایج درفضای اینترنت ما را وادار به بهره گیری از آن می کند.

امروزه حضور وب سایتها و یا مطالب آنها در نتایج موتور های جستجو و ورود کاریران از طریق این موتورها یکی از موارد مهم در زمینه رشد محسوب شده و عملکرد مطلوب آنها را می رساند.

ساختار مناسب سایتها و وب گاهها باعث بایگانی (ایندکس) مطالب در موتور های جستجو شده و در مواقع لزوم در اختیار کاربر قرار می گیرد.

وب سایت های بسیاری در کشورمان در حوزه های مختلف مشغول فعالیت و اطلاع رسانی بوده و در تلاشند تا جایگاه خود را در موتور های جستجو ارتقاء بخشند و در رتبه های بالاتری قرار بگیرند.

پربرگ فعال در حوزه اطلاع رسانی مشاغل در استان زنجان ، توانسته است با ساختار مناسب در این سایت در رتبه بالای ورودی از موتورهای جستجو قرار گیرد 

 

 پربرگ با ورودی %52.4 از موتور جستجوی گوگل

 

اگر شما هم صاحب کسب و کاری می باشید و در فکر شناساندن شغل خود و فروش بیشتر می باشید با پربرگ همراه شوید تا اطلاعات شغلی شما در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد. برای ثبت اطلاعات شغلی خود کلیک کنید.

  ثبت اطلاعات مشاغل